Zpracování osobních údajů

Zpracování osobních údajů

Udělujete souhlas správci webových stránek www.armoving.cz (Jakub Dohnal se sídlem Gen. Kratochvíla 1009, Červený Kostelec, IČ: 02048663; dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovával tyto osobní údaje: jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo.

Jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem rezervace míst na pořádané akce, zasílání informačních a propagačních emailů, případné kontaktování v případě nepředvídatelných událostí (změny v pořádání událostí, zranění blízké osoby, řešení sporů, podání vysvětlení apod.). Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu nejvýše 5 let a to způsobem, který je shodný se zákonem o ochraně osobních údajů a obecného nařízení o ochraně osobních údajů (General Data Protection Regulation neboli GDPR).

S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje správce, ve kterém souhlas zrušíte.

Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

vzít souhlas kdykoliv zpět,

požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

 

email: info@artmoving.cz
telefon: +420 725 306 174
web: www.artmoving.cz

Dne 1.1.2018, Jakub Dohnal