| 24. - 26.6. 2016 |

| HRADEC KRÁLOVÉ |

V roce 2017 ArtMoving Challenge neplánujeme.

ARTMOVING CHALLENGE

FESTIVAL UMĚNÍ POHYBU

Hradec Králové, areál Slezská plovárna (ulice Na Mlejnku)


Sponzoři & Partneři 2016

CHCETE SPOLUPRACOVAT, MÍT NA FESTIVALU SVŮJ STÁNEK APOD.? KONTAKTUJTE NÁS!


gshockOKK

admin-ajaxmsvlogoRed_Bull_Logola fabrica_goldstation_logo_91_white,terma_logo_whiteusk_logoUntitled-1lifefoodUntitled-3palacinkarnadickies

KKLKLK

VÝSLEDKY 2016

Kvalifikovalo se celkem 35 atletů, závodu se účastnilo 29 atletů.

Porota: Taras Povoroznyk, Vladimir Koldaev, Jan Kaňůrek

Kategorie PRO:
1. místo – David Kašpárek
2. místo – Sebatián Dratva
3. místo – Jakub Hašek

Kategorie Junior:
1. místo – Matyáš Thér
2. místo – Michal Buriánek
3. místo – Matěj Halfar

Speciální cena za nejlepší dívčí výkon:
Nikola Erberová

Tabulka hodnocení PRO:

Jméno Startovní číslo Porotce 1 Porotce 2 Porotce 3 Součet bodů Celkové pořadí
Ondřej Filip 1 6,1 5,9 4 16 17
Lukáš Švejdík 2 6,5 6,3 6 18,8 15
Roman Plch 3 6,9 6,9 5,8 19,6 14
Matěj Srovnal 4 7,5 8 6,5 22 8
Sebastián Dratva 5 8,5 9 7,3 24,8 2
Antonín Blüml 6 8,1 7,9 6,2 22,2 6
Martin Nahodil 7 0 0 0 0 18
Kryštof Regner 8 7,9 8,1 6,1 22,1 7
Ondřej Sejkora 9 6,9 5,9 5,5 18,3 16
Petr Hubka 10 8 8 5,7 21,7 9
Tomáš Týc 11 7,8 7,1 6,2 21,1 11
Michal Morávek 12 7,9 7,1 6 21 12
David Kašpárek 13 8,9 8,5 9,3 26,7 1
Oldřich Polreich 14 0 0 0 0 18
Adam Holub 15 7,1 8 6,3 21,4 10
Martin Hlušička 16 7,7 6,8 6,2 20,7 13
Lukáš Kulda 17 8,2 8 6,8 23 4
Jan Pospíšil 18 8 8 6,4 22,4 5
Jakub Hašek 19 8,1 8,1 8 24,2 3
David Kalianko 20 0 0 0 0 18

Tabulka hodnocení Junior:

Jméno Startovní číslo Porotce 1 Porotce 2 Porotce 3 Součet bodů Celkové pořadí
Jan Daleký 1 4,6 6,5 5 16,1 8
David Urban 2 5,1 4 6 15,1 10
Ondřej Kadaník 3 4,9 7,7 4 16,6 5
Matěj Halfar 4 5 6,8 6,3 18,1 3
Eliška Krejčí 5 5 5 4,2 14,2 11
Karel Svoboda 6 4,8 3,5 4,5 12,8 12
Nikola Erberová 7 4,2 7,8 4,6 16,6 5
Sára Peterková 8 0 0 0 0 13
Pavel Videcký 9 5,3 6,5 4,8 16,6 5
Michal Buriánek 10 6,4 7 5,3 18,7 2
Matyáš Thér 11 6,2 7,7 5,1 19 1
Šimon Dus 12 4,3 6 4,9 15,2 9
Filip Evrs 13 0 0 0 0 13
Marek Toman 14 4,7 6,8 5,2 16,7 4
Filip Pavlík 15 0 0 0 0 13

HISTORIE

1. místo PRO – David Kašpárek (CZ)
1. místo JUNIOR – Michael Schirlo (CZ)

2. místo PRO – Lukáš Kulda (CZ)
2. místo JUNIOR – Šimon Růžička (CZ)

3. místo PRO – Sebastián Dratva (SK)
3. místo JUNIOR – Daniel Kohler (CZ)

Best creative run Šimon Růžička (CZ)

1. místo Tomáš Slavík (CZ)

2. místo Tomáš Rychtera (CZ)

3. místo Vladimir Koldaev (RUS)

Best creative run Jan Kuncl (CZ)

Vítězové:

1. místo Adam Majchůt (SR)

2. místo Vladimir Koldaev (RUS)

3 místo Jakub Halgoš (SR)

Best creative run Jan Kuncl (CZ)

Vítězové:

1. místo Dominik Souhrada (SR)

2. místo Lukas Sulas (CZ)

3. místo Antonín Musil (CZ)

Best creative run Jan Kuncl (CZ)

KONTAKT

⇑ Návrat na ArtMoving Challenge


JAKUB DOHNAL

event organizer

+420 725 306 174
challenge@artmoving.cz