Parkourová akademie

INFORMACE V SOUVISLOSTI S COVID-19


FUNGUJEME AKTUÁLNĚ DLE NAŘÍZENÍ VLÁDY!

TRÉNINK ÚPICE:
TRÉNINKY V ÚPICKÉ ARÉNĚ BUDOU PO SKONČENÍ VLÁDNÍCH OPATŘENÍ V PONDĚLÍ.
Před návštěvou se prosím domluvte s trenéry na bližších informacích na 730 144 662 nebo 704 381 555.

TRÉNINK POLICE N. METUJÍ:
PO SKONČENÍ VLÁDNÍCH OPATŘENÍ.
Info na 607 192 015.

GYMLIB S JIMEM
ZRUŠEN DO ODVOLÁNÍ (VIZ VÝŠE)
Vstup má zakázán každý, kdo má i sebemenší příznaky nachlazení, či další příznaky onemocnění COVID-19, má nařízenou/doporučenou karanténu nebo byl v deseti dnech před akcí v kontaktu s nakaženou osobou. Každý je povinen dodržovat zvýšenou osobní hygienu, uklízet osobní věci a použité nádobí.

! Parkourová aréna v Úpici vás potřebuje !

Kvůli složité situaci způsobené pandemií, opatřeními a strachem a tím i neúčastí na tréninkách, nebo jejich nutným zrušením nevykazuje Artmoving akademie z.s. žádný příjem, z kterého jsme platili nájem za prostory parkourové arény (odměny trenérům jsou dlouhodobě 0 Kč, vybavení a provoz haly je dotované J. Dohnalem a městem Úpice). Rádi bychom se vyhnuli zrušení haly, které nás nemine odhadem v prosinci tohoto roku, pokud halu společnými silami neudržíme.

NABÍZÍME VÁM

Samostatný trénink v hale po libovolně dlouhou dobu, v libovolný den za příspěvek na nájem dle svého uvážení (měsíční nájem je několik tisíc korun). Jedinými podmínkami je dodržování pravidel arény a dohled osoby starší 18 let (např. rodič).

Budeme vděční za sebemenší pomoc!!

Pro rezervaci arény napište na info@artmoving.cz. nebo volejte na 730 144 662 nebo 704 381 555.


Parkourová akademie
Jima Dohnala

Parkourová akademie Jima Dohnala je organizace pravidelných tréninků, soustředění a individuálních lekcí. Pravidelné tréninky začal Jim vést v roce 2008 v Úpici na obou základních školách. V roce 2012 jako první u nás uspořádal úspěšné parkourové soustředění  (tzv. workshop) v Trutnově. Od té doby vycvičil několik atletů, kteří vytvořili vlastní tréninky a pořádají vlastní soustředění a se kterými i nadále spolupracuje.

Díky svým bohatým zkušenostem je Jim zvaný jako lektor na akce pořádané např. Českým Olympijským výborem, Českou obcí Sokolskou či organizacemi v neziskovém sektoru

Kdo je Jim Dohnal?

Artmoving akademie z.s. je vděčná za podporu městu Úpice 


Pro zájemce

Pro přihlášky volejte na +420 725306174 nebo pište na info@artmoving.cz.

 

GYMLIB S JIMEM 2020-2021

 

Bližší informace

» Gymlib s Jimem

» O neziskové organizaci Artmoving akademie z.s.

» O pravidelných tréninkách v Úpici

» O pravidelných tréninkách v Polici nad Metují

» O parkourové Artmoving aréně